آموزش پارا-کاراته

ابتکاری دیگر از آکادمی کاراته شینتو

۲۳ دی ۱۳۹۸ | ۰۰:۲۴ کد : ۳۳ اخبار برگزیده گزیده اخبار
تعداد بازدید:۱۲۶
ابتکاری دیگر از آکادمی کاراته شینتو

پارا-کاراته به شیوه کاراته اشاره دارد که در آن قوانین رقابت برای استقرار مسابقات عادلانه در بین ورزشکاران معلول ایجاد شده است. پارا-کاراته بر توسعه رشته باستانی کاراته برای ورزشکاران ویلچر، نابینا و ورزشکاران دارای معلولیت ذهنی متمرکز است.

در سال ۲۰۰۶، فدراسیون جهانی کاراته در تلاش برای توسعه و ترویج کاراته در بین ورزشکاران معلول، کمیسیون پارا کاراته را ایجاد کرد. از آن زمان، پارا کاراته بخشی کاملاً یکپارچه از عملکردهای فدراسیون جهانی کاراته است.

در سال ۲۰۱۵ ، فدراسیون جهانی کاراته توسط کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) به یک سازمان شناخته شده تبدیل شد ، بنابراین منعکس کننده پیشرفت این سازمان و کار مداوم در توسعه پارا کاراته است.

در سال ۲۰۱۲ پارا کاراته برای اولین بار در مسابقات جهانی پاریس در یک رقابت نمایشی در معرض دید عموم قرار گرفت. سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ پس از مسابقات رسمی پارا کاراته در برمن (آلمان) و لینز (اتریش) برگزار شد. از آن زمان مشارکت در مسابقات قهرمانی رو به رشد است. سال ۲۰۱۸ سال پرشکوه ای برای رشد روزافزون ورزشکاران پارا کاراته بود، زیرا اولین مسابقات قهرمانی پارا کاراته اروپا در نووی ساد (صربستان) و مسابقات جهانی در مادرید (اسپانیا) نقاط عطف واقعی برای پیشرفت پاراکاراته بود.

در ایران نیز آکادمی کاراته شینتو با بهره گیری از روشهای نوین در آموزش معلولین اقدام به آموزش افراد علاقمند به این رشته کرده است.

اینک معلولین نیز میتوانند کاراته بیاموزند و در مسابقات جهانی و حتی پارا المپیک شرکت کنند.

با متد آموزش مجازی کاراته زین پس همگان میتوانند در جای ایران عزیز پارا کاراته بیاموزند و یا حضوری در کلاسهای ما شرکت کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه کنید.

کلید واژه ها: کاراته پارا-کاراته پاراکاراته پارا المپیک آموزش مجازی کاراته آکادمی کاراته شینتو


نظر شما :